DAN MLADOSTI 2015 - KOŠARKARSKI TURNIR 3X3

Datum dogodka: 
nedelja, 24 Maj, 2015 - 11:00

V nedeljo 24.05.2015 se je na zunanjem igrišču na Galjevici v Ljubljani odvijal košarkarski turnir 3x3 - Dan Mladosti. Zmagala je ekipa TEAM SPIRIT, druga ONCE BROTHERS, tretja pa je bila ekipa MLADOST.

Končni vrstni red:

  1. TEAM SPIRIT
  2. ONCE BROTHERS
  3. MLADOST
  4. PRVAKI

HD ALBUM

Slike turnirja si lahko ogledate tudi na facebook-u: SLIKE TURNIRJA

 

Na turnirju je sodelovalo 10 ekip.

SKUPINA A        
1. KROG        
A1 ONCE BROTHERS A2 BARVNO SLEPI 10 9
A3 MLADOST A4 PRVAKI 10 7
2. KROG        
A1 ONCE BROTHERS A3 MLADOST 8 12
A2 BARVNO SLEPI A5 GRIZLIJI 15 13
3. KROG        
A1 ONCE BROTHERS A4 PRVAKI 13 11
A3 MLADOST A5 GRIZLIJI 15 10
4. KROG        
A4 PRVAKI A2 BARVNO SLEPI 15 12
A1 ONCE BROTHERS A5 GRIZLIJI 15 9
5. KROG        
A2 BARVNO SLEPI A3 MLADOST 9 12
A4 PRVAKI A5 GRIZLIJI 15 8
           
SKUPINA B        
1. KROG        
B1 SAPIENTIA B2 ZELENI ZMAJI 11 8
B3 ZKPČW B4 PRODANA TEKMA 7 15
2. KROG        
B2 ZELENI ZMAJI B5 TEAM SPIRIT 6 15
B1 SAPIENTIA B3 ZKPČW 13 8
3. KROG        
B1 SAPIENTIA B4 PRODANA TEKMA 8 15
B3 ZKPČW B5 TEAM SPIRIT 6 15
4. KROG        
B4 PRODANA TEKMA B2 ZELENI ZMAJI 15 10
B1 SAPIENTIA B5 TEAM SPIRIT 7 15
5. KROG        
B2 ZELENI ZMAJI B3 ZKPČW 10 15
B4 PRODANA TEKMA B5 TEAM SPIRIT 14 15

 

RAZVRSTITEV SKUPINE A          
  MOŠTVO OT Z P T KOŠI RK
1 MLADOST 4 4 0 8 49/34 +15
2 ONCE BROTHERS 4 3 1 7 46/41 +5
3 PRVAKI 4 2 2 6 48/43 +5
4 BARVNO SLEPI 4 1 3 5 45/50 -5
5 GRIZLIJI 4 0 4 4 40/60 -20
               
               
RAZVRSTITEV SKUPINE B          
  MOŠTVO OT Z P T KOŠI RK
1 TEAM SPIRIT 4 4 0 8 60/33 +27
2 PRODANA TEKMA 4 3 1 7 59/40 +19
3 SAPIENTIA 4 2 2 6 39/46 -7
4 ZKPČW 4 1 3 5 36/53 -17
5 ZELENI ZMAJI 4 0 4 4 34/56 -22

 

ČETRTFINALE        
MLADOST : ZKPČW 15 10
ONCE BROTHERS : SAPIENTIA 15 12
PRVAKI : PRODANA TEKMA 11 10
BARVNO SLEPI : TEAM SPIRIT 12 15
         
POLFINALE        
MLADOST : ONCE BROTHERS 14 15
PRVAKI : TEAM SPIRIT 10 15
         
TEKMA ZA TRETJE MESTO      
MLADOST : PRVAKI 15 10
         
TEKMA ZA PRVO MESTO      
ONCE BROTHERS : TEAM SPIRIT 6 15

 

 

Pokrovitelji dogodka:

KOMPAS SENEC

 

Partnerji in podporniki dogodka: